Držák telefonu Bosch SmartphoneGrip

Kód: 4174
Motor Bosch
Neohodnoceno
Značka: Bosch
1 399 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představení nového gripu BOSCH SMARTPHONE GRIP. Více informací naleznete v tomto článku !

Držák SmartphoneGrip bezpečně drží váš chytrý telefon na řídítkách, zatímco aplikace eBike Flow poskytuje potřebné informace. Funkce navigace vás spolehlivě a bezpečně dovede do cíle díky přehlednému zobrazení mapy, informacím o čase příjezdu a vzdálenosti. Na obrazovce se zobrazují rychlost, úroveň nabití baterie elektrokola a dojezd.

Držák SmartphoneGrip není vhodný pro trasy s odskoky vyššími než 15 cm nebo pro jízdu se skoky.

Podporované rozměry použitých chytrých telefonů vč. nástavby kamery a krytu jsou následující: V: 6,8–13 mm, Š: 67–88 mm, D: 123–175 mm. Vhodné pro chytré telefony do celkové hmotnosti 276 g včetně pouzdra. Flipové kryty a kryty ve formě pouzder nejsou podporovány.

 

  • SmartphoneGrip a aplikace eBike Flow

Aplikace eBike Flow vás spojuje s vaším elektrokolem, a to s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, baterii a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit elektrokolo přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat v aktuálním stavu. Aktualizaci pohodlně nainstalujete prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je elektrokolo stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. 

 

  • Bezpečná jízda

Aplikaci eBike Flow ovládáte během jízdy s pomocí LED Remote, který je připojen k chytrému telefonu prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Pomocí tlačítek „vpravo“ a „vlevo“ můžete snadno přepínat mezi obrazovkou Ride a navigací, aniž byste museli sundat ruku z řídítek. To umožní bezpečnou jízdu a zároveň plnou kontrolu nad displejem a vaším elektrokolem.

 

  • Plně nabitý akumulátor chytrého telefonu

S držákem SmartphoneGrip můžete chytrý telefon nabíjet při jízdě – buď bezdrátově, nebo kabelem. Aplikace s vyšší spotřebou energie, jako je například navigační funkce aplikace eBike Flow, nevyčerpávají baterii chytrého telefonu.

 

  • Rychlá změna zobrazení na displeji

Plná modularita a možnost výběru mezi zobrazeními na displeji. Chytrý telefon můžete připevnit s pomocí držáku SmartphoneGrip nebo můžete na řídítka namontovat Kiox 300. Kiox 300 je vhodný pro sportovní použití, váš chytrý telefon je tím pravým displejem pro klidnější jízdu, například ve městě.

 

  • Informativní indikátor nabíjení

Na levé straně držáku SmartphoneGrip je LED dioda, která různými barvami a světelnými indikacemi znázorňuje, zda a jak se chytrý telefon nabíjí. Pokud se například kontrolka LED rozsvítí žlutě, chytrý telefon se nabíjí indukčně.

 

Chytrý telefon jako displej elektrokola. Připevněte držák SmartphoneGrip na řídítka, umístěte na něj chytrý telefon a otevřete aplikaci eBike Flow

Zatímco se telefon nabíjí přes držák, aplikace eBike Flow ukazuje, jak rychle jedete, jak je baterie nabitá a naviguje vás bezpečně do cíle. 

S pomocí LED Remote můžete ovládat displej na obrazovce – pohodlně palcem a s oběma rukama pevně na řídítkách. 

 

Pevné uchycení. Na asfaltových silnicích nebo zpevněných lesních a polních cestách je držák SmartphoneGrip pevně uchycen na řídítkách. 

Inovativní a robustní držák je vhodný pro všechny současné chytré telefony s krytem i bez něj. 

Povrch chytrého telefonu je chráněn pogumovanou vrstvou; nabíjecí konektor a reproduktor jsou volně přístupné. 

Individuální umístění. Umístěte držák SmartphoneGrip na řídítka tak, abyste na displej viděli co nejlépe, nebo tam, kam se podle vás nejlépe hodí. 

Podle toho, kam jej chcete umístit, se používají různá uchycení displeje.

 

 

SmartphoneGrip a eBike Lock. Funkci eBike Lock aktivujte jednou prostřednictvím aplikace eBike Flow a použijte svůj chytrý telefon jako digitální klíč. Váš eBike nebude pro zloděje atraktivní, protože podporu motoru lze aktivovat pouze s pomocí chytrého telefonu a připojení Bluetooth. 

 

U jízdních kol eBike s chytrým systémem můžete snadno používat funkci eBike Lockprostřednictvím aplikace eBike Flow

Po jednorázové instalaci slouží chytrý telefon jako digitální klíč k deaktivaci motorové asistence. Rozpoznávání probíhá přes Bluetooth, chytrý telefon může zůstat v kapse. Krátké tóny, světelné signály a symboly na LED Remote, displeji nebo chytrém telefonu signalizují, zda je systém eBike Lock aktivní, a tím je deaktivována motorová asistence. 

eBike Lock v chytrém systému nabízí bezplatnou dodatečnou ochranu proti krádeži a větší bezpečnost. Pokud svůj chytrý telefon ztratíte, jednoduše se přihlaste do aplikace eBike Flow pomocí svého účtu v jiném chytrém telefonu.

 

V aplikaci eBike Flow si můžete nastavit jízdní režim podle svých potřeb: Jízdní režimy Eco, Tour, Sport a Turbo lze jemně nastavit tak, abyste měli větší podporu nebo dojezd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bosch
Záruka: 2 roky