Computer SIGMA 5.0 WL ATS

Kód: 3441
Neohodnoceno
Značka: Sigma
799 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZDRÁTOVÝ
Chytrý cyklocomputer pro začátečníky
Bezdrátový cyklocomputer BC 5.0 WL je cenově dostupnou pozvánkou do světa cyklocomputerů SIGMA ORIGINALS. Ať už se jedná o dojíždění do práce, rekreační jízdu nebo jízdu na dětském kole - díky svým pěti funkcím spolehlivě poskytuje cyklistům nejdůležitější údaje, jako je rychlost nebo vzdálenost. Snadno se používá, je přehledný a kompaktní.

Přednosti
Přehled nejdůležitějších funkcí
Tento nejmenší cyklocomputer SIGMA je kompaktní a ukazuje pět nejdůležitějších základních funkcí, které mají cyklisté rádi na očích: rychlost, denní počet kilometrů, celkový počet kilometrů, čas jízdy a hodiny.
Bezdrátový přenos dat
Díky kódovanému bezdrátovému rádiovému přenosu (WL) vyvinutému společností SIGMA již nejsou zapotřebí žádné kabely. Rádiový vysílač připevněný na vidlici neustále a bez rušení přenáší do přijímače BC 5.0 WL naměřenou rychlost.
Kompaktní a snadno čitelný displej
Displej BC 5.0 WL nabízí na ploše 27 x 35 mm dostatek prostoru pro trvalé zobrazení aktuální rychlosti a přehledné zobrazení dalších důležitých funkcí. Displej tachometru je jednoduchý: na spodním řádku se čtyřmi různými symboly vždy vidíte, která funkce je zvolena. Díky symbolům je cyklocomputer velmi dobře čitelný.
Snadné ovládání
Nastavení a ovládání BC 5.0 WL je hračka – stačí pouze jedno tlačítko. Jednotlivými funkcemi lze kdykoli snadno procházet.
Odolný proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností baterie
BC 5.0 WL je vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům, a je tudíž kdykoli připraven k použití. Cyklisté se také nemusí obávat o výdrž baterie cyklocomputeru. Integrovaná vyměnitelná knoflíková baterie (CR 2032) dokáže napájet BC 5.0 WL po dobu více než dvou let.

Další funkce
Vícedenní túry
Cyklocomputer BC 5.0 WL měří čas jízdy a vzdálenost i při delších cyklistických výletech. Díky tomu lze snadno zobrazit celou vzdálenost několikadenní cyklistické dovolené.
Snadná montáž
Držák na řídítka pro cyklocomputer BC 5.0 WL a snímač rychlosti lze rychle namontovat na kolo pomocí kabelových stahovacích pásků, které jsou součástí dodávky. Tachometr lze pohodlně vyjmout a uložit.
Předdefinované rozměry plášťů
Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 5.0 WL snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně.
Přehled vlastností

Funkce:
Aktuální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry
Doba jízdy
Hodiny

Vlastnosti:
ATS kódovaný rádiový přenos
Zobrazení funkcí prostřednictvím ikon
Předdefinované rozměry plášťů
Doba jízdy až 100 h
Nastavitelný skenovací režim
Automatický Start/Stop
Vodotěsnost podle IPX8

Obsah balení a příslušenství
Cyklopočítač (včetně baterie)
držák pro bezdrátový model
ATS vysílač (včetně baterie)
magnet
upevňovací materiál
návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachometry
Záruka: 2 roky