Computer SIGMA 10.0 WL ATS

Kód: 3447
Neohodnoceno
Značka: Sigma
999 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový
Univerzální cyklocomputer s deseti funkcemi
Kompaktní, ale přitom přehledný cyklocomputer SIGMA BC 10.0 WL nabízí deset nejdůležitějších funkcí pro cyklistické vyjížďky. Kromě dat, jako je průměrná rychlost a denní počet ujetých kilometrů, si cyklisté mohou nechat zobrazit venkovní teplotu a maximální rychlost dosaženou během vyjížďky! Tento bezdrátový tachometr je tak všestranným talentem pokrývajícím všechny základní funkce.

Přednosti
Přehled nejdůležitějších funkcí
Ať už dojíždíte pravidelně do práce, vyrážíte o víkendu do přírody nebo chcete pořádně šlápnout na plyn se svým silničním kolem: cyklocomputer BC 10.0 WL sleduje všechna důležitá data. Bezdrátový cyklocomputer zobrazuje denní kilometry, rychlost, celkový počet kilometrů, dobu jízdy, hodiny, celkovou dobu jízdy, průměrnou rychlost, porovnání aktuální rychlosti s průměrnou rychlosti, maximální rychlost a aktuální teplotu.
Maximální rychlost jako motivace

Speciální funkcí modelu BC 10.0 WL je kromě aktuální a průměrné rychlosti také indikace maximální rychlosti. To motivuje cyklisty k rychlejší jízdě a překonávání vlastních rychlostních rekordů.
Bezdrátový přenos dat
Díky kódovanému bezdrátovému rádiovému přenosu (WL) vyvinutému společností SIGMA již nejsou zapotřebí žádné kabely. Rádiový vysílač připevněný na vidlici neustále a bez rušení přenáší do přijímače BC 10.0 WL naměřenou rychlost.
Kompaktní a přehledný displej
Funkce cyklocomputeru se přehledně zobrazují na prostorném displeji o rozměrech 31 x 39 mm. Velké číslice jsou dobře čitelné i během jízdy. Řada SIGMA ORIGINAL je ve svém designovém provedení štíhlá a jednoduchá, a hodí se proto se stejnou elegancí na městské i horské kolo.
Odolný proti povětrnostním vlivům s dlouhou životností baterie
Cyklocomputer BC 10.0 WL je vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům, a je tudíž kdykoli připraven k použití. Cyklisté se také nemusí obávat o výdrž baterie bezdrátového tachometru. Integrovaná vyměnitelná knoflíková baterie (CR 2032) dokáže napájet BC 10.0 WL po dobu více než dvou let. Při výměně baterie jsou všechna souhrnná data i nastavení ochráněny.

Další funkce
Vícedenní túry
Cyklocomputer BC 10.0 WL měří čas jízdy a vzdálenost i při delších cyklistických výletech. Díky tomu lze snadno zobrazit celou vzdálenost několikadenní cyklistické dovolené.
Rychlá montáž
Držák na řídítka pro cyklocomputer BC 10.0 WL a snímač rychlosti lze rychle namontovat na kolo pomocí kabelových stahovacích pásků, které jsou součástí dodávky. Cyklocomputer lze kdykoliv pohodlně vyjmout a uložit.
Snadné ovládání
Bezdrátový cyklistický tachometr lze snadno a intuitivně ovládat pomocí tlačítka na spodním okraji. Díky tomu lze snadno přepínat mezi funkcemi i během jízdy.
Talent na jazyky
BC 10.0 WL je malý jazykový génius. Na fulltextovém displeji si můžete vybrat ze sedmi jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, holandština nebo polština.
Předdefinované rozměry plášťů
Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 10.0 WL snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně.

Přehled vlastností
Funkce:
Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Porovnání aktuální/průměrná rychlost
Maximální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry
Doba jízdy
Celková doba jízdy
Hodiny
Teplota
Vlastnosti:
ATS kódovaný rádiový přenos
Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích
Předdefinované rozměry plášťů
Automatický Start/Stop
Archivace dat při výměně baterie (souhrnné hodnoty a nastavení)
Vodotěsnost podle IPX8
Nastavitelný servisní interval (u prodejce)

Obsah balení a příslušenství
Cyklopočítač (včetně baterie), držák pro bezdrátový model, ATS vysílač (včetně baterie), magnet, upevňovací materiál, návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Tachometry
Záruka: 2 roky