Bosch eBike Alarm a ConnectModule (BCM3100)

Kód: 4171
Motor Bosch
Neohodnoceno
Značka: Bosch
2 699 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledujte své elektrokolo kdykoli a kdekoli, ConnecModule se instaluje do motoru a umožní skrze aplikaci Flow uzamknout Váš ebike.

Rozměry (v x š x d): 35,2 x 87,2 x 23,6 mm
Integrovaná baterie s kapacitou 650 mAh se během jízdy nabíjí prostřednictvím eBike
Podpora globálních systémů GNSS, jako je GPS: sledování je možné na mezinárodní úrovni.
Modul ConnectModule je povinným technickým předpokladem pro systém eBike Alarm.

Vhodný pro:
Performance Line CX (BDU3741)
Performance Line CX Race Edition (BDU376Y)
Cargo Line (BDU3741)
BDU37YY

Kompatibilní s originálním designovým krytem Bosch:
EB1120000Y
EB1120001E
EB1120001G

Obsah dodávky:
1x ConnectModule EB1310000B
1x Montážní deska EB1320000A
1x Držák EB13200009
1x Kabel k displeji 100 mm EB1212003S
1x šroub M4x8 Torx T20; 1270016499
Návod k obsluze a montážní návod

eBike Alarm představuje funkci alarmu a je ideálním doplňkem mechanického zámku – pro ještě lepší ochranu před odcizením: Po jednorázové instalaci prostřednictvím aplikace eBike Flow bude váš chytrý telefon fungovat jako digitální klíč. Pokud eBike vypnete, eBike Alarm se automaticky aktivuje. Na nepatrný pohyb bude reagovat výstražným signálem. Pokud se váš eBike začne trvale pohybovat, obdržíte na chytrý telefon zprávu, spustí se funkce sledování a vy můžete sledovat polohu svého eBiku v aplikaci eBike Flow. Abyste mohli využívat funkci eBike Alarm, musí být na vašem eBiku nainstalován modul ConnectModule a aktivován zámek eBike Lock, který automaticky vypne podporu motoru.

Přehledně:

  • Automatické zapnutí

Funkci si nainstalujete pomocí aplikace eBike Flow: eBike Alarm se automaticky zapne, jakmile eBike vypnete.

  • Bezstarostné parkování

V aplikaci eBike Flow se můžete na místo zaparkování podívat a dohlížet na bezpečnost svého eBiku.

  • Akustické a optické upozornění

Funkce eBike Alarm vás nejprve upozorní zvukovými signály a rozsvícením LED kontrolek, když zaznamená menší pohyb.

  • Užitečná funkce sledování

Pokud dochází k větším pohybům vašeho eBiku bez platného klíče, dostanete upozornění a můžete sledovat polohu eBiku v aplikaci eBike Flow.

 

Více detailů:

  • Cenné informace o poloze a stavu

eBike v klidu zaparkujte: Aplikace eBike Flow zobrazuje polohu a stav zabezpečení, tj. zda je aktivní funkce eBike Alarm a zámek eBike Lock. Nemusíte se tak starat o ochranu svého eBiku a znovu je najdete.

  • Dvoustupňový alarm

Pokud někdo začne manipulovat s vaším eBikem bez platného digitálního klíče, kolo vydá akustické a optické upozornění: Díky inteligentní detekci pohybu rozezná, zda se eBike pohybuje nepatrně nebo výrazně. Kromě výstražného upozornění odešle v případě značného pohybu upozornění do vašeho chytrého telefonu. Informováni budete pouze v důležitých situacích. Nebudete si tak dělat zbytečné starosti, ale v závažném případě můžete zavolat policii.

  • Užitečné sledování

Sledujte polohu svého eBiku na svém chytrém telefonu: Pokud dojde k odcizení eBiku a funkce eBike Alarm odešle oznámení, spustí se automatické sledování. V aplikaci eBike Flow můžete zjistit polohu svého jízdního kola a předat ji policii.

  • Nezbytná jednotka ConnectModule

Montáž modulu ConnectModule přenechejte specializovanému prodejci: Tato placená součást se na eBike instaluje tak, aby nebyla vidět. Obsahuje rádiový modul a modul GNSS, svůj vlastní akumulátor a různé senzory. Funkci eBike Alarm můžete začít používat až po instalaci této součásti. V dalším kroku jednoduše aktivujete digitální službu eBike Alarm prostřednictvím aplikace eBike Flow.

  • 12měsíční testovací fáze

Nejprve vyzkoušejte, pak se rozhodněte: eBike Alarm je zahrnutý v ceně modulu ConnectModule po dobu 12 měsíců od aktivace v aplikaci eBike Flow*. Platnost digitální služby eBike Alarm se poté automaticky neprodlužuje. Chcete-li ji využívat i po dvanácti měsících, stojí eBike Alarm 4,99 EUR měsíčně nebo 39,99 EUR ročně.

 *Aplikaci eBike Flow si můžete stáhnout z příslušného obchodu App Store bez dalších nákladů. Používání aplikace eBike Flow je možné pouze po předchozí registraci a uzavření samostatné smlouvy o používání se společností Robert Bosch GmbH, Bosch eBike Systems.

Aplikace eBike Flow vás propojí s vaším eBikem – a váš eBike s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, akumulátor a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit eBike přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat jej v aktuálním stavu: Jednoduše si stáhnete nové funkce a služby. Aktualizace svého eBiku můžete pohodlně nainstalovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je váš eBike stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. Tímto způsobem se vaše radost z jízdy posune na vyšší úroveň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bosch
Záruka: 2 roky