Čelovka Ledlenser MH2

Kód: 698
Neohodnoceno
Značka: Ledlenser
990 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ledlenser nabízí čelovku pro méně náročné uživatele, kteří potřebují středně výkonnou svítilnu, u které se ovšem mohou spolehnout na její kvalitu. Ledlenser přichází s MH2: čelovkou, která disponuje všemi přednostmi této renomované značky (skvělá optika, pozlacené kontakty, možnost částečného naprogramování, odolnost v dešti a sněhu, s nenápadným designem a sedmiletou zárukou).

MH2 je malá čelovka s nenápadným vzhledem barvená do šedo-černé se zelenými prvky, která v přírodě nepoutá příliš mnoho pozornosti. Akumulátor na tři AAA baterie je zabudován v hlavě.Pohodlný elastický pásek je možné odejmout a vyprat. Díky své nízké váze a elasticitě pásku vám čelovka nezačne na hlavě vadit ani po několika hodinách nošení.

Svítilna disponuje třemi světelnými režimy, mezi kterými je možné snadno přepínat.

  • Power: intenzivní světlo s výkonností 100 lm, díky kterému dosvítíte na vzdálenost 100 m. V tomto režimu dokáže čelovka svítit 10 hodin.
  • Low Power: ekonomický mód pro vaření nebo čtení či manuální práci. Světlo, které neoslňuje a vydrží svítit až 40 hodin. Světelný tok je 15 lm a dosvítíte na vzdálenost 30 m.
  • Blink – blikání, světlo vydávané v pravidelných intervalech, vhodné k signalizaci

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelovky
Záruka: 7let